Ром Captain Morgan White

Ром Captain Morgan White
"Captain Morgan" White - новинка лінійки ромів "Капітан Морган", білий карибський ром, натхненний блискучими водами Карибського моря. Виготовлений з високоякісної патоки з цукрової тростини шляхом п'ятикратної дистиляції, ром, володіє гладким, помірно солодким, вишуканим екзотичним смаком, який прикрасить будь-який коктейль.
Для виробництва рому спирт дистилюється 5 разів, і витримується в дубовій бочці більше 1 року, після чого фільтрується, щоб прибрати колір, в результаті виходить напій прозорого кольору.
Ром Капітан Морган має свою дивовижну історію створення, яка почалася більше 400 років тому на тропічних островах Карибського моря. Все почалося з цукрової тростини, з якої місцеві жителі навчилися вичавлювати солодкий сік, потім його ферментувати, переганяти і витримувати - так народився найперший ром. В кінці 15 століття, вдосконалений сумішшю трав, спецій і фруктів, цей ром став улюбленим напоєм піратів в тавернах Порт Рояль на Ямайці.
Спробувавши цей насичений солодкий ром вперше, Капітан Морган вирішив створити свій власний мікс.
В основу його напою входить цукровий очерет, з якого витискаються солодкі соки, і виходить продукт під назвою патока. Додавання води і ретельно підібраних видів дріжджів викликають алкогольну ферментацію, далі йде перегонка, вміле поєднання науки і мистецтва. У процесі дистиляції перебродивша рідина нагрівається в ретіфікаціонних колонах, отримуючи спирт найвищої якості. Потім отримана рідина витримується в обвуглених бочках з білого дуба для додання рому кольору, аромату і концентрованого смаку. Подальший купаж найкращих карибських ромів створює гладкий смак впізнаваного рому Captain Morgan.

Колір
Ром чистого, прозорого кольору.

Смак
Тонкий і солодкий смак рому наповнений нотами паленого цукру, карамелі, ванілі, дині, кокоса, банана і завершується сухим післясмаком з нюансами перцю і ванілі.

Аромат
Аромат рому наповнений нотками паленого цукру, ванілі, стиглої дині, легкими горіховими і перцевими нюансами.

Гастрономічні поєднання
Дуже добре поєднується з лаймовою содовою, в складі складних ромових коктейлів.

Характеристики:
Категорія: Ром
Витримка: 1 рік.
Колір: Світлий
Матеріал: Патока
Тип витримки: Однобочковой
Тіло: среднетілий
Міцність: 37,5%
Обсяг: 0,7 л
Країна: Ямайка, Англія

Ціна за 40 ml

Відео 3:


Відео 4:

Відео 5:

Відео 6:

Відео 7:


Відео 8:

Відео 9:

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Бренд: Captain Morgan
  • Код продукту: White
  • Наявність: На складі
  • 39 грн
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0
Warning: fwrite(): 55 is not a valid stream resource in /home/pizza01/jr.vn.ua/www/system/library/log.php on line 10
Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/pizza01/.system/tmp) in Unknown on line 0
Warning: fwrite(): 55 is not a valid stream resource in /home/pizza01/jr.vn.ua/www/system/library/log.php on line 10