Чай Ronnefeldt Green leaf

Чай Ronnefeldt Green leaf

Green leaf - зелений чай.

Дбайливо оброблений Single estate c індійського високогір'я має ніжно-терпкий аромат Дарджилінга.


Ronnefeldt - це найвідоміший чайний будинок, який пропонує своїм клієнтам понад 400 сортів чаю з кращих плантацій світу. Протягом майже двох століть торгова марка Ronnefeldt служить символом відмінного смаку і гарантією бездоганної якості. Ronnefeldt - вишуканий чай високої якості з кращих чайних садів світу. Жодна чайна компанія в світі не приділяє стільки часу і сил контролю якості на всіх етапах створення чаю: від вибору плантації до часу і способу збору, від сортування листів до скручування, сушки і упаковки.

Чай, зібраний вручну за принципом "two leaves and one bud" (два листочка і один бутон), проходить дбайливу обробку і відрізняється вишуканим смаком, що гарантує найвищу насолоду, а також особливою легкістю приготування. До складу чаю Ronnefeldt входять тільки натуральні компоненти: спеції, фрукти, ягоди, трави та квіти. Кращі дегустатори складають унікальні чайні букети. І, як результат, компанія Ronnefeldt пропонує своїм покупцям у всьому світі кращі сорти чаю.

C 1823 року чайна компанія Ronnefeldt є сімейним підприємством, яке базується у Франкфурті. Чітка філософія "найголовніше - це якість" дозволяє чайному будинку залишатися успішним протягом стількох років.

Винахід Ronnefeldt - система порціонної заварки листового чаю Tea-Caddy® створена в 1991 р. Розмір порційного пакетика Tea-Caddy дозволяє чайним листям розкрити весь свій потенціал, a порція 3,9 г для заварки в чайнику 0,4 л робить смак чаю незмінно прекрасним в кожній чашці.

Чай Ronnefeldt збуджує, загострює почуття, освіжає і розслабляє. Знайдіть cвoй улюблений сорт, і Ви відчуєте відчуття, прo які ви колись навіть не здогадувалися. Букет цього напою варіюється від простого до складного, з багатьма найтоншими відтінками смаку і аромату.

Рушайте в захоплюючу подорож по світу чаю і познайомтеся зі вcіма відтінками смаку цього напою.


Обсяг 400 ml

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Бренд: Ronnefeldt
  • Код продукту: Green leaf
  • Наявність: На складі
  • 45 грн