Чай Ronnefeldt

Автор Johnny Raw 12/01/2017 0 Коментарі

В такі холодні зимові дні, ми приготували вам смачні та зігріваючі подарунки, і вирішили трішки розповісти про них. 

При великій розмаїтості марок чаю, серед них є одна, яку знають всі справжні цінителі якісного чаю. Це - торгова марка Ronnefeldt. Протягом майже двох століть ця назва служить символом відмінного смаку і гарантією бездоганної якості. Для самої вимогливої ​​публіки - в п'ятизіркових готелях всього світу (таких як Ritz Carlton, Kempinsky, Mariott, Hilton, Radisson SAS і інші) готель'єри вибирають саме Ronnefeldt. 

Жодна чайна компанія в світі не приділяє стільки часу і сил контролю якості на всіх етапах створення чаю: від вибору плантації до часу і способу збору, від сортування листів до скручування, сушки і упаковки. Кращі дегустатори становлять унікальні чайні букети. І, як результат, компанія Ronnefeldt пропонує своїм покупцям у всьому світі кращі сорти чаю. 

Заваривши чай Ronnefeldt, ви відкриєте для себе новий світ тонких і вишуканих смаків і, безсумнівно, назавжди залишитеся шанувальником цього напою. А в Johnny Raw ви можете скуштувати чай Ronnefeldt та насолодитись чудовою панорамою засніженого міста. 

Залишити коментар