Віскі Cardhu 12 Y.O.

Віскі Cardhu 12 Y.O.
"Cardhu" 12 Years Old - шотландський односолодовий віскі з витримкою 12 років в дубових бочках з-під бурбона, що дозволяє отримати віскі з легким і вишуканим характером. Для Кардю 12 років використовують чисту джерельну воду з джерел, розташованих на пагорбах Маноха Хіллс. У наш час завод повністю модернізований: при виробництві використовують заторний чан, в якому леза рухаються в двох площинах, процеси бродіння відбуваються в шести бродильних чанах з ялини, двох - з модрини і двох зі сталі. Витримка відбувається на заводських складах.
Ніжний, трохи солодкуватий букет цього односолодового віскі робить його привабливим для всіх: від любителя до вимогливого знавця міцного алкоголю.
Карду 12-річний має в своєму арсеналі золоту медаль (2009 року) і 5 срібних медалей (2007, 2010-2013 р.р.), отриманих на престижному міжнародному конкурсі "International Wine and Spirit Competition".

Колір
Віскі володіє глибоким золотисто-медовим кольором.

Смак
М'який, багатий, насичений, прекрасно збалансований, гладкий, злегка солодкуватий, з солодовими нотками, мигдальними тонами, фруктовими нюансами і легкими і свіжими ментоловими відтінками. Післясмак недовгий, з димними нотами сигари.

Аромат
Багатий, яскравий, приємний, оксамитовий, виражений з теплими грушевими нотами, відтінками вересу і смол, присутні тонкі димні відтінки, медові і горіхові інтонації. Простежуються цитрусові півтони і пряні відгомони гвоздики.

Гастрономічні поєднання
Рекомендований до вживання в чистому вигляді як дижестив, прекрасно поєднується з сигарою.

Характеристики:
Категорія: Віскі
Тип: односолодовий
Витримка: 12 років.
Витримка в бочках: дубових бочках з-під бурбона
Міцність: 40%
Обсяг: 0,7 л
Регіон: Спейсайд (Speyside).
Країна: Шотландія

Ціна за 40 ml

Відео 1:


Відео 2:

Відео 3:

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Бренд: Cardhu
  • Код продукту: Cardhu
  • Наявність: На складі
  • 135 грн