Віскі Johnnie Walker Red label

Віскі Johnnie Walker Red label
"Johnnie Walker" Red Label - найвідоміший шотландський віскі в світі, який користується величезною популярністю. Він славиться своїм сильним смаком і характером, народженим усіма сортами віскі, що входять до його складу. Це смак, яким сім'я Уокер може по праву пишатися. При створенні віскі Ред Лейбл сім'я Walker використовувала свої енциклопедичні знання про шотландський солод, щоб зробити універсальний купаж. В результаті Red Lable завоював світову популярність в ті часи і продовжує зберігати її і сьогодні.
Саме Ред Лейбл став світовим еталоном, що визначає якість справжнього солодового напою. Сильний виражений смак і зухвалий характер - цими властивостями Red Label зобов'язаний 35 сортам, практично з усіх регіонів виробництва з витримкою від 3 до 5 років, що входять в купаж. Він відрізняється виразним, димковатим смаком, який виходить в результаті рівноваги, досягнутої між сортами солодового віскі із Західної і Острівний частини Шотландії. Провідними сортами віскі є кард (Cardhu) з Спейсайд (Speyside), який надає цьому купажу солодкий смак хересу з солодом, і Таліскер (Talisker), потужний, пряний солодовий віскі, який надходить з єдиної гуральні на острові Скай (Skye).
Johnnie Walker Red Label став найбільш продаваним шотландським віскі в світі. Він ідеально підходить до вечірок і свят. Такий віскі з медовим смаком і димно-торф'яними тонами п'ють і в чистому вигляді, і в коктейлях. 

Колір
Віскі світлого червоно-золотистого кольору.

Смак
Віскі має терпкий, насичений, солодкуватий смак, з медовими нотами і димно-торф'яними відтінками.

Аромат
Віскі володіє свіжим і виразним ароматом з відтінком ванілі і придимленого солоду.

Гастрономічні поєднання
Вживається в чистому вигляді і, завдяки своєму стійкому смаку, віскі ідеально підходить для приготування коктейлів. Він прекрасно поєднується з такими безалкогольними напоями як тонік, кола, яблучний і вишневий соки.

Характеристики:
Категорія: Віскі
Тип: Купажований
Витримка: для сортів, що входять в купаж, не менше 3 років.
Фільтрація: холодна фільтрація
Міцність: 40%
Обсяг: 0,7 л
Регіон: Speyside
Країна: Шотландія


Ціна за 40 ml

Відео 1:


Відео 2:


Відео 3:

Відео 4:

Відео 5:

Відео 6:

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Бренд: Johnnie Walker
  • Код продукту: Red label
  • Наявність: На складі
  • 55 грн