Віскі Jameson Irish Whiskey

Віскі Jameson Irish Whiskey
"Jameson" Irish Whiskey - напій, який народився в Ірландії і полонив багато поколінь шанувальників міцного алкоголю. 237-річна легенда отримала прізвисько «жива вода», яке закріпилося за нею, як на батьківщині, так і далеко за її межами.
Jameson являє собою еталон класичного ірландського купажованого віскі, адже технологія, по якій виробляється цей напій, залишається незмінною вже більше 200 років. Спосіб створення цього чудового купажу розробив Джон Джемесон, засновник компанії "John Jameson & Son", і віскі, що носить його ім'я, практично відразу ж після появи став популярний не тільки в Ірландії, а й далеко за її межами. Причина запаморочливого успіху цього напою - в його дивно м'якому і багатому смаку, а також в чистому ароматі, в якому зовсім не відчуваються димні ноти.
Віскі Jameson по праву вважається самим м'яким в світі!
Адже в його смаку практично не відчувається спиртуозность, а багатий букет нот ванілі, меду, сухофруктів, солодкого хересу, оріха і прянощів ідеально збалансований.
Для того щоб домогтися подібної м'якості компанія пішла зовсім не стандартним для виробників ірландського віскі шляхом. По-перше, у виробництві використовується не тільки ячмінь, а й кукурудза, причому кожен з злаків ферментує і тричі дистилюється окремо, отримуючи при цьому спирт градусом 80-85,5% і 94,4% відповідно, причому саме кукурудза надає в кінцевому підсумку віскі його багатий і одночасно витончений аромат. Після дистиляції майстр-купажист змішує ці різні спирти і знижує градус до 60-70% за допомогою кришталево чистої води і відправляє на витримку. Ще більш особливим і багатим смак Джемісона робить витримка в трьох різних бочках з-під хересу, бурбона і портвейну 5-7 років.
Своїм ніжним квітковим ароматом напій зобов'язаний спеціальним методом сушки солоду для солодових віскі в закритих печах - при такому способі він не насичується димними нотами і зберігає свій багатий букет аромату. М'який витончений смак і чистий ніжний аромат Jameson були високо оцінені експертами - цьому напою було віддано перше місце в рейтингу Whiskey Bible 2009.
Улюблений напій Королеви Єлизавети II, великого Джеймса Джойса і Пірса «Бонда» Броснана - ірландський віскі, неодмінно порадує. Напій бездоганний. Бренд позиціонується творцями, як втілення індивідуальності та інноваційних технологій виробництва. Родовий девіз сім'ї Джемесон «Без страху» ( «Sine Metu»). Насолоджуйтесь живим і чистим смаком легенди!

Колір
Насичений золотистий.

Смак
Дуже м'який, зі збалансованими і вираженими тонами горіха, ванілі і дерева, з легкою хересною солодкістю.

Аромат
Легкий, квітковий, обрамлений пряними деревними нотками і приємною солодкістю.

Гастрономічні поєднання
Вживати можна як в чистому вигляді, так з додаванням льоду, води, содової або коли. Прекрасна основа для коктейлів.

Характеристики:
Категорія: Віскі
Тип: Купажованний
Витримка: 6 років.
Фільтрація: холодна фільтрація
Витримка в бочках: дубові бочки, з-під хересу, бурбона.
Міцність: 40%
Обсяг: 0,7 л
Регіон: Дублін
Країна: Ірландія

Ціна за 40 ml

Відео 1:


Відео 2:

Відео 3:

Відео 4:

Відео 5:

Відео 6:

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Бренд: Jameson
  • Код продукту: Jameson
  • Наявність: На складі
  • 67 грн
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0
Warning: fwrite(): 55 is not a valid stream resource in /home/pizza01/jr.vn.ua/www/system/library/log.php on line 10
Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/pizza01/.system/tmp) in Unknown on line 0
Warning: fwrite(): 55 is not a valid stream resource in /home/pizza01/jr.vn.ua/www/system/library/log.php on line 10