Лікер Cointreau

Лікер Cointreau
Лікер Cointreau - знаменитий французький апельсиновий лікер, створений Едуардом Куантро в 1875 році. Всесвітня слава до напою прийшла трохи пізніше, після проведення рекламної компанії за межами країни. Лікер підходить як аперитив, має чудовий цитрусовий аромат і смак, та цікавий прозорий колір, який при додаванні льоду стає мутним, а потім знову прозорим.
Виготовляється лікер у Франції за старовинним родинним рецептом. Для виготовлення Cointreau на завод в Анжері надходить висушена цедра гірких апельсинів з Антильських островів, солодких апельсинів з Бразилії, Іспанії та Південної Франції. Цедра настоюється на спирті протягом декількох днів, отриманий настій проходить дворазову дистиляцію в старовинних мідних перегінних кубах, потім в лікер додається джерельна вода і цукровий сироп. Секрет технології полягає в строгому дотриманні пропорцій, які відомі тільки власникам бренду.
Історія створення лікеру почалася в 1849 році, коли брати Адольф і Едуард-Жан Куантро заснували сімейне винокурне виробництво. Перша пляшка лікеру Cointreau була випущена сином Едуарда-Жана, Едуардом, в 1875 році. У 1887 році лікер отримав перший приз, який поклав початок цілій серії нагород. Едуард також розробив елегантну пляшку квадратної форми, а в 1885 році отримав патент на назву лікеру і на його зовнішній вигляд, захистивши, таким чином, лікер від підробок. Зрозумівши, що для успіху в бізнесі потрібні кардинальні зміни, Едуард Куантро відправився на острів Кюрасо, звідки на сімейний завод почала надходити цедра кращих в світі гірких апельсинів. Саме смак цих апельсинів було покладено в основу нового лікеру Куантро, до складу якого також входили солодкі апельсини з Бразилії та Іспанії. Сьогодні Cointreau є одним з найпопулярніших лікерів, він продається більш ніж в 100 країнах світу і широко використовується для приготування вишуканих коктейлів. Лікер Cointreau завоював двічі золотий San Francisco World Spirit Competiti - 2008.

Колір
Лікер кристально-прозорого кольору, при додаванні льоду набуває опаловий (матово-білий) колір, що свідчить про високий вміст натуральних ефірних масел.

Смак
Лікер володіє чудовим смаком - спочатку м'яким, пізніше набуває пекучі тони з багатими нотками гірких і солодких апельсинів в післясмаку.

Аромат
Лікер розбурхує уяву своїм багатим ароматом з тонами фруктів, білих квітів, апельсинів і ефірних масел.

Гастрономічні поєднання
Лікер Куантро традиційно використовується як аперитив і широко застосовується для приготування коктейлів.

Характеристики:
Категорія: Лікер
Тип: Фруктовий
Основа: Спирт
Добавки: Цедра апельсина
Міцність: 40%
Обсяг: 1л
Регіон: Анжера
Країна: Франція

Ціна за 40 ml

Відео 1:


Відео 2:

Відео 6:

Відео 7:

Відео 8:

Відео 9:

Відео 10:

Відео 11:


Відео 12:

Відео 13:

Відео 14:

Відео 15:

Відео 16:

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Бренд: Cointreau
  • Код продукту: Cointreau
  • Наявність: На складі
  • 45 грн