Джин Gordon's London Dry Gin

Джин Gordon's London Dry Gin
"Gordon's" London Dry Gin - cухий джин, найпопулярніший джин в світі, володар королівських грамот якості і багатьох міжнародних призів. Кожну хвилину споживається 10 пляшок Gordon's, і це не дивно! Насичений аромат ялівцю, диких ягід і цитрусових створюють терпкий, сухий, насичений смак джина.
У 1858 році вперше був приготований коктейль «джин з тоніком», що став зараз мабуть одним з найпопулярніших коктейлів в світі.
Творці Гордонс (Gordons) вважають, що виготовлення джину - це не наука, а мистецтво. Гордонс (Gordons) має надзвичайно чистий і сухий смак, який він набуває завдяки триразовій дистиляції. При приготуванні джина Гордонс (Gordons) використовуються тільки натуральні ягоди і спеції - ніяких дешевих екстрактів. Ягоди дикого ялівцю доставляються для джина з Тоскани. Вони ретельно сортуються, так що в виробництво йде не більше 10% зібраного врожаю. Дозріває напій довгих 18 місяців.
Сухий джин найпрестижніший і респектабельний з нині існуючих. Gordon's London Dry Gin почали випускати ще в 1769 році. Традиційний рецепт був виведений ченцями, які експериментували зі спиртними напоями. Настоювати алкоголь на ялівці почали в Англії досить давно. Засновник компанії намагався тримати в секреті технологію приготування цього джина. Гордонс стверджував, що в таємницю присвячено всього 12 чоловік, які скоріше вмруть, ніж розкажуть про неї.
На батьківщині, в Великобританії, Gordon's продається в оригінальних зелених скляних пляшках, в інших країнах для розливу використовують безбарвні пляшки.

Колір
Прозорий.

Смак
Триразова дистиляція робить смак цього джина м'яким і трохи терпким. У ньому добре розпізнаються ялівець, дуб, фрукти і польові квіти. Післясмак добре зігріває.

Аромат
Насичений аромат диких ягід ялівцю, цитрусових, коріандру і лакриці.

Гастрономічні поєднання
Напій чудовий як складова коктейлів. Через підвищену міцність його рекомендують розбавляти тоніком. Вживати слід охолодженим з шматочками лайма і льоду.

Характеристики:
Категорія: Джин
Витримка: 18 місяців
Міцність: 47,3%
Обсяг: 0,7 л
Країна: Великобританія

Ціна за 40 ml

Відео 1:


Відео 2:

Відео 3:

Відео 4:

Відео 5:

Відео 6:

Відео 7:

Відео 8:

Відео 9:

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Бренд: Gordon's
  • Код продукту: Gordon's
  • Наявність: На складі
  • 40 грн