Коньяк Легенда Вірменії 3*

Коньяк Легенда Вірменії 3*
Коньяк «Легенда Вірменії» названий на честь великої легенди вірменського народу. Цей коньяк виготовляється за класичною технологією в самому серці сонячної Вірменії - в Араратській долині. Його м'який збалансований смак з елегантними відтінками шоколадно-ванільних тонів характерний для коньяків високого класу.
Глибокий бурштиновий колір. Букет розкривається поступово, зачаровуючи своєю витонченістю і вишуканістю. Основні ноти сухофруктів гармонійно доповнюються легкими відтінками ванілі і квітів. Смак складний, м'який, що обволікає з домінуючими тонами шоколаду і ванілі. Приємну збалансованість смаку додають медові, фруктові і деревні відтінки. Післясмак багатогранний і довгий.
Коньяк "Легенда Вірменії" 3 зірки виготовлений за класичною технологією з коньячних спиртів, які витримувалися в дубових бочках не менше 3 років. Для виробництва спиртів використовується високоякісний виноград, вирощений в Араратській долині. Основна частина винограду вирощується на власних виноградниках заводу, і тільки невелика частина закуповується у інших виноградарів.
Історія "Араратської коньячного заводу" налічує вже понад 110 років. У 50-х роках ХХ століття він був основним заводом Вірменії з виробництва та зберігання коньячних спиртів, а також постачав спирти "Єреванському коньячному заводу". На заводі є запаси спиртів, які по праву називають "золотим фондом". Величезні запаси багаторічних марочних коньячних спиртів дозволяють додавати їх при виробництві купажів навіть самих звичайних коньяків. Завдяки цим старовинним спиртам коньяки виходять унікальними і виключно збалансованими, що відрізняються від коньяків інших вірменських виробників.
Коньяки "Араратської коньячного заводу" отримали світове визнання та високі нагороди на багатьох міжнародних конкурсах. Завдяки жорстким вимогам до якості продукції та наполегливій щоденній праці "Араратський коньячний завод" - одна з лідируючих вірменських компаній-експортерів коньяків, міцних алкогольних напоїв і вин в країнах СНД і Європи.

Колір
Коньяк яскраво-золотистого кольору.

Смак
Коньяк має м'який і добре збалансований смак.

Аромат
Елегантний аромат коньяку наповнений шоколадними та ванільними відтінками.

Гастрономічні поєднання
Коньяк ідеальний в якості дижестива.

Характеристики:
Категорія: Коньяк
Витримка: 3 роки.
Температура сервіровки: 18-20 ° C
Міцність: 40%
Обсяг: 0,7 л
Регіон: Араратська долина
Країна: Вірменія

Ціна за 40 ml

Відео:


Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • 35 грн