Бренді Saint-Remy Authentic VSOP

Бренді Saint-Remy Authentic VSOP
Saint-Remy, "Authentic" VSOP - цікавий французький бренді з привабливим складним смаком і неповторним тонким ароматом. Напій створюється з чистих виноградних спиртів, спеціально підготовленої води, цукрового сиропу і карамелі. Завдяки витримці в невеликих дубових бочках, бренді знаходить жирність текстури, а також - округлість, м'якість і неповторну тривалість смаку.
Бренд Сан-Ремі має більш ніж 120-річну історію. Завод Сан-Ремі був створений в 1886 році у Франції в долині Луари, в маленькому селі біля Нанта. Майстром підвалів Сан-Ремі є перша жінка в цій компанії - Мартіна Біль. Вона успадкувала любов до землі і винам від своєї сім'ї, які були виноградарями і дистиляторами з 1637 року. Її рішучість і прихильність до досконалості зробили Мартіну видатним майстром у своїй справі. Вже 15 років, завдяки Мартіні Біль, її пристрасті і фантазії бренд Сан-Ремі відомий у всьому світі.
Процес виробництва бренді St-Rémy VSOP починається з відбору найякіснішого французького винограду, зібраного виключно з найпрестижніших французьких виноградників Бургундії, Шампані, Долини Рони, Лангедок-Руссільон, Долини Луари, Бордо і Божоле. Десять французьких білих і червоних сортів, таких як Шардоне, Піно Нуар, Мерло, Гаме, Уні Блан, Каріньян, Сенсо, Гренаш, Сіра і Каберне Совіньон підібрані так, щоб створити ідеальне ароматичне багатство. Унікальні особливості кожного французького вина воістину розкривається в коньячних спиртах, забезпечуючи гладкість і автентичність St-Rémy. Запатентований процес подвійної дистиляції проходить з використанням безперервної колони, отримуючи збалансований і чистий смак. Вино нагрівається, поки воно не перетворюється в eaux-de-vie (коньячний спирт): стадія, на якій його унікальні аромати досягають максимальної концентрації. Далі унікальний бленд St-Rémy витримується виключно в невеликих французьких дубових бочках для м'якого смаку. Під час дозрівання eaux-de-vie в старих дубових бочках, м'який ароматичний букет набуває справжніх ароматів бренді St-Rémy. Згодом, eaux-de-vie знаходять фруктові і квіткові акценти, а також легкі пряні тони, які ретельно контролюються Майстром Погреби. Купажування є заключним штрихом.

Колір
Бренді чудового бурштинового кольору з жовтими і золотими переливами.

Смак
Дуже м'який, складний, багатий, гладкий і делікатний смак бренді наповнений тонами маленьких червоних ягід, солодкої ванілі, тютюну та дуба. Бренді дуже легко п'ється і зачаровує своїм округлим, збалансованим смаком.

Аромат
Витончений, гармонійний, гладкий і дуже приємний аромат бренді грає легкими тонами алкоголю, які тут же змінюються нюансами вишні, суниці та агрусу, доповненими нотами ванілі, деревини і рослинними відтінками.

Гастрономічні поєднання
Гарний як дижестив, а також як інгредієнт для різних коктейлів.

Характеристики:
Категорія: Бренді
Клас бренді: VSOP
Тип бренді: Виноградний
Витримка: не менше 6 місяців.
Міцність: 40%
Обсяг: 0,7 л
Країна: Франція

Ціна за 40 ml

Відео:

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Бренд: Saint Remy
  • Код продукту: Saint Remy
  • Наявність: На складі
  • 35 грн