Коньяк Hennessy VS

Коньяк Hennessy VS
Hennessy VS - найзнаменитіший коньяк в світі, створений за оригінальною старовинною рецептурою двохсотлітньої давності. Компанія Хеннессі в своєму володінні має більше 450 гектарів виноградників і три винокурні, однак, ці угіддя здатні лише на 2% задовольнити потребу компанії в спиртах. У зв'язку з цим понад 2,5 тисячі виноградників і 27 винокурень на постійній основі співпрацюють з Hennessy. Щоденній дегустації піддаються спирти з 250000 бочок, що зберігаються в підвалах будинку. Це говорить про ретельний контроль якості кожного зразка. Напої зберігають в дубових бочках з лімузенської породи, вироблені безпосередньо на заводі, так як багато характеристик майбутнього коньяку залежать від ідеально виконаних резервуарів для витримки, а це означає, що таку важливу роботу не можна довірити стороннім.
Hennessy Very Special в своєму ассамбляжу містить більше сорока кращих коньячних спиртів, вік яких становить не менше двох з половиною років. Всі спирти родом з чотирьох виноробних районів Коньяку, переважають спирти з Бордери і Фен Буа.
Hennessy V.S є еталоном серед коньяків. Історія його створення сягає 1865 році, коли правнук засновника дому - Моріс Хеннессі вирішив ввести для позначення витримки своїх коньяків символ у вигляді зірки. При цьому за легендою на вибір даного символу Хеннессі надихнула зірочка на віконній ручці в його кабінеті. Так з'явився коньяк з символом з 3-х зірок, який згодом став носити назву V.S.
Хеннессі VS - незмінна класика, еталон, до якого не вдалося наблизитися жодному коньяку в світі.

Колір
Яскравий, золотисто - червоний.

Смак
Коньяк має багатогранний смак з багатою, об'ємної текстурою і багатим букетом різних відтінків смаку, в обрамленні якого присутні ноти ранніх фруктів, що відтіняють легкою свіжістю. Приємний післясмак з відтінком ванілі, який створює відчуття завершеності і насиченості смаку.

Аромат
Коньяк має хвилюючий аромат з переважаючими нотами ванілі та дуба, легким нюансом ягід, за якими слідують ніжні відтінки лісового горіха і квітів.

Гастрономічні поєднання
Прекрасний в чистому вигляді, можливо додавання декількох кубиків льоду, що дозволить найкращим чином розкрити букет коньяку.

Характеристики:
Категорія: Коньяк
Клас коньяку: VS
Витримка: для коньячних спиртів, що становлять ассамбляж, від 2 до 7 років.
Міцність: 40%
Обсяг: 0,7 л
Регіон: Коньяк (Cognac).
Країна: Франція

Ціна за 40 ml

Відео 1:


Відео 2:

Відео 3:

Відео 4:

Відео 5:

Відео 6:

Відео 7:

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Бренд: Hennessy
  • Код продукту: Hennessy VS
  • Наявність: На складі
  • 107 грн