Бренді Metaxa 5*

Бренді Metaxa 5*
Metaxa 5 * - найбільш популярний бренді колекції Metaxa. Спирти, на основі яких він створений, витримуються в дубових бочках понад п'ять років. Метакса 5 зірок розливається в пляшки, вигляд яких навіяний мотивами класичної архітектури Стародавньої Греції. Дистилят отримують з вина створеного з купажу трьох автохтонних грецьких сортів винограду. Після дозрівання бренді змішують з мускатними винами, екстрактами трав і квіткових пелюсток, це надає Метакса неповторний смак і аромат, властивий виключно цьому напою, після відправляють «заспокоїтись» ще на півроку в бочки і нарешті, охолоджують, фільтрують і розливають в пляшки.
Бренді Metaxa - найвідоміший міцний напій в Греції, він отримав свою назву по імені людини з «чудовим почуттям смаку» і азартом підприємця - Спіроса Метакса. Засновник Будинку METAXA поставив перед собою амбітне завдання по створенню унікального напою з високою міцністю і м'яким ароматним смаком. Подолавши труднощі й ризики, Спірос Метакса домігся приголомшливого успіху в досягненні своєї мети. Бренді Metaxa - дуже смачний, м'який, і приємно бадьорить. Його виробництво почалося в 1888 році і буквально через кілька років продукція стала експортуватися в різні країни світу.

Сорт винограду
У виробництві дистиляту для бренді використовуються сорти: Султанніна, Саватьяно, Чорний коринф, також використовують вино з сорту Мускат, під час змішування вже витриманого бренді з ароматичними екстрактами.

Колір
Бренді насиченого бурштинового кольору з красивим золотистим відтінком.

Смак
Щедрий, яскравий, прекрасно збалансований смак бренді наповнений чудовими тонами персика, абрикоса, свіжоспеченої булочки бріош ​​і родзинок. Приємний післясмак відзначено делікатними інтонаціями мигдалю і дуба.

Аромат
У складному букеті Metaxa гіркуватий аромат квітки апельсина, тонкі відтінки троянди і стиглого абрикоса поступово збагачуються нотами ванілі, квіткового меду і фіалки.

Гастрономічні поєднання
Бренді вживається як в чистому вигляді, так і в поєднанні з льодом, або тоніком. Метакса також є ідеальним інгредієнтом для приготування різних коктейлів.

Характеристики:
Категорія: Бренді
Тип бренді: Виноградний
Витримка: 5 років в нових бочках з французького дуба.
Міцність: 38%
Обсяг: 0,7 л
Регіон: Аттика, Крит, Коринф.
Країна: Греція

Ціна за 40 ml

Відео 1:


Відео 2:

Відео 3:

Відео 4:

Відео 5:

Відео 6:

Відео 7:

Відео 8:

Відео 9:

Відео 10:

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Бренд: Metaxa
  • Код продукту: Metaxa
  • Наявність: На складі
  • 59 грн
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0
Warning: fwrite(): 55 is not a valid stream resource in /home/pizza01/jr.vn.ua/www/system/library/log.php on line 10
Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/pizza01/.system/tmp) in Unknown on line 0
Warning: fwrite(): 55 is not a valid stream resource in /home/pizza01/jr.vn.ua/www/system/library/log.php on line 10