Пиво Чернiгiвське Бiле

Пиво Чернiгiвське Бiле
Чернігівське Біле - це традиційний природний смак світлого нефільтрованого пива, який досягається завдяки унікальній технології приготування нефільтрованого світлого пива.
Секрет смаку «Білого» - м'якість ячмінного солоду і пшениці. Особливості йому додають коріандр і яблуко, які також є в рецепті.
Новітня світова технологія пивоваріння, яка дозволила втричі скоротити потрапляння кисню в продукцію на всіх етапах її виробництва, гарантує високу якість пива.
Пиво «Чернігівське» Біле є найпопулярнішим нефільтрованим пшеничним пивом на українському ринку. Воно володіє природним смаком пшеничного солоду з м'якою хмелевою гіркотою. Важливо і те, що пиво не проходить фільтрацію, а значить, містить в собі корисні для організму речовини.
Натуральний смак «Чернігівське Біле» отримують, використовуючи унікальну бельгійську технологію. У ній особлива роль відводиться складу і якості інгредієнтів. У процесі приготування пива задіяні: спеціально підготовлена ​​питна вода, два види світлого солоду - пшеничний і ячмінний, пшениця. Крім того, застосовують пивні дріжджі, хміль, пектин яблучний і коріандр. Але це ще не все в унікальності приготування світлого лагера. Це стосується солоду, який варять на заводі і постійно контролюють його якість, використовуючи більше 20-ти необхідних параметрів.
Торгова марка «Чернігівське» - пивний бренд номер один в Україні і безумовний лідер в портфелі великої компанії «САН ІнБев Україна». Бездоганна якість продукції досягається за рахунок новітньої світової технології пивоваріння та інгредієнтів найвищої якості. Продукція торгової марки володіє міжнародним сертифікатом Центру екологічної специфікації і маркування ВГО «Жива планета», ставши першим українським пивним брендом з еко-маркуванням.
«Чернігівське Біле» - пиво для тих, хто цінує традиційний природний смак справжнього нефільтрованого пива.

Колір
Непрозорий світло-жовтий колір.

Смак
Смак - освіжаючий і чистий. Тут переважають фруктові нотки в поєднанні з прянощами, до яких ніжно приєднується легка хмільна гірчинка.

Аромат
Відчувається прекрасний дует з солоду і коріандру. У келиху пиво характеризує пишна пінна «шапка», вона тримається тривалий час.

Гастрономічні поєднання
Напій відмінно п'ється в поєднанні з м'ясними стравами, салатами і сирами.

Склад
Вода, солод, пшениця, дріжджі пивні, хміль, стабілізатор пектин яблучний, коріандр.

Характеристики:
Категорія: Пиво
Класифікація: Світле, нефільтроване
Стиль: Лагер, світлий лагер
Міцність: 4,8%
Обсяг: 0,5 л
Країна Україна

Ціна за 330 ml  27  грн.
Ціна за 500 ml  37  грн.

Відео 1:


Відео 2:

Відео 3:

Відео 4:

Відео 6:

Відео 7:

Відео 8:

Відео 9:

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Бренд: Чернiгiвське
  • Код продукту: Чернiгiвське Бiле
  • Наявність: На складі
  • 27 грн