Aperol spritz

Aperol spritz
Апероль Спріц - один з наймодніших літніх коктейлів в Європі. Слабоалкогольний коктейль, що представляє собою суміш ігристого вина, настоянки Апероль і содової води. Освіжаючий напій з нотками фруктів, легкою цитрусовою гіркотою і помірно газований.
Він освіжає, вгамовує спрагу, піднімає настрій. Головна роль тут відведена саме Апероль з його виразним цитрусовим смаком і яскравою гіркотою. Просекко «підсушує» коктейль, наділяє його тієї самою свіжістю, а також розкриває деякі смакові (переважно трав'яні) відтінки аперитиву, які складно розкуштувати в чистому вигляді.
Класифікується як газований коктейль. Входить до числа офіційних коктейлів Міжнародної асоціації барменів (IBA), категорія «Напої нової ери» (англ. New Era Drinks).
Дуже популярний, в якості аперитиву в області Венеція, серед молодих пар через особливий шлях його приготування. У дорогих венеціанських ресторанах його готують з особливої мінеральної газованої води, яка через свою нестійкість розкладається на дуже м'яку воду і вуглекислий газ з приємним запахом цього напою. Багато, за традицією, роблять пропозицію кохання, використовуючи цей напій.

Aperol spritz:

Campari Aperol
вино ігристе Brut
Sprite
апельсин
лід

Обсяг 250 ml

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

  • Код продукту: Aperol spritz
  • Наявність: На складі
  • 65 грн